Witamy na stronie Business Transfer Szczecin!

Business Transfer Szczecin jest portalem informacyjnym. Powstał dzięki użytkownikom którzy nie znaleźli w sieci wystarczających informacji niezbędnych do szczęśliwego rozpoczęcia lub zakończenia swojej podróży.

Po tych negatywnych doświadczeniach zebraliśmy się w grupie i postanowiliśmy opisać najbliższe naszemu województwu lotniska i terminale tak, aby ułatwić innym podróż i uchronić ich przed przykrymi sytuacjami które sami przeżyliśmy.

Znajdziecie tu najważniejsze informacje na temat wybranych lotnisk incyh miejsc z których można wyruszyć w podróż biznesową lub wypoczynek:

Port Lotniczy Goleniów (SZZ)

Port Lotniczy Poznań Ławica (POZ)

Lotnisko Berlin Tegel (TXL)

Lotnisko Berlin Schonefeld (SXF)

Terminal promowy w Świnoujściu

Oprócz tych informacji chcielibyśmy przedstawić Państwu alternatywny sposób dostania się do wyżej wymienionych miejsc, alternatywnych dla ciasnych busów, czy też rzadko jeżdżących pociągów.

Oferta ta to Business transfer ze Szczecina do Berlina, Goleniowa, Poznania i innych miejsc :) 

Oferta tzw "Business Transfer", jest rozwiązaniem dla Klientów oczekujących usług o najwyższym standardzie. Propozycja ta kierowana jest  przede wszystkim do firm, korporacji, krajowych i zagranicznych, klientów indywidualnych i biznesowych. Zaletą tej usługi jest gwarancja dyspozycyjności 24 h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Jedną z możliwości są transfery na lotniska krajowe i zagraniczne najnowocześniejszą, wygodną i bezpieczną flota. Jedną z wielu bardzo istotnych zalet wynajęcia limuzyny BMW Business Class jest prowadzonie samochodów przez doświadczonych, profesjonalnych kierowców. Podczas przejazdu mają Państwo możliwość skorzystania z wielu udogodnień: internet bezprzewodowy, gniazda na 230 V, zimne napoje. Oprócz tego bardzo ważną cechą kierowców jest ich znajomość języków obcych: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski oraz hiszpański. Są oni do Państwa dyspozycji. Przy transferach na lotniska, kierowca odbiera pasażera ze wskazanego adresu domowego, hotelowego, firmowego i dowozi do pod bramkę odlotów. Przy przejeździe powrotnym kierowca oczekuje na pasażera przy bramce przylotów z tabletem na którym wyświetlane jest imię i nazwisko pasażera.Życzymy miłej podróży :)

Business Transfer Team ®

 

Podziel się na mediach społecznościowych